کوتاهی مو

یکی از رایج ترین خدمات آرایشگری که باعث آراسته به نظر رسیدن افراد می شود کوتاه کردن موها می باشد. این کار علاوه بر این که باعث تنوع در ظاهر چهره می شود در روحیه افراد نیز تاثیر بسزایی دارد. با مدلی که متناسب با فرم صورت شماست می توانید ظاهری جذاب و زیباتر داشته باشید.

برخلاف باور عوام کوتاهی مو بر روی رشد مو تاثیری ندارد بلکه بر سلامت موها تاثیرگذار است و از موخوره زدن موها جلوگیری می کند.

کوتاه کردن مو و اصطلاحا کوپ مو، جزو خدماتی است که آکادمی تخصصی سپیده ارائه می‌شود. کوتاه کردن مو عموما با توجه به آناتومی صورت، حالت چهره و چشم‌ها، جنس و حجم مو و همچنین با توجه به سن مشتری انجام می‌شود.

کوتاهی مو در آکادمی سپیده  با تکیه بر مدل‌های ژورنالی و مدل های اینستاگرامی انجام می شود.

ما نه تنها جدیدترین ژورنال‌ها را در اختیار مشتریان قرار می‌دهیم، بلکه مدل‌ها و طرح‌های جدید هالیوودی، سلبریتی‌های خارجی و ایرانی را نیز به مشتری نشان داده تا مطمئن شویم که انتخاب مدل کوتاهی مو، دقیقا مطابق با سلیقه و خواست مشتری باشد.

آرایشگران با تجربه آکادمی سپیده، می‌توانند حتی با دیدن عکس موهای دلخواه شما، مدل مو را تشخیص داده و دقیقا همان مدل را برای شما اجرا کنند. در کنار سلیقه مشتری، آرایشگرهای این آکادمی انواع چهره‌ها را شناخته و می‌توانند با توجه به فرم صورت و سن شما، پیشنهاداتی را ارائه دهند.

Call Now Buttonمشاوره رایگان(کلیک کنید)